Oferty pracy

Ustawiacz / Technolog / Operator / Programista CNC (frezarki, tokarki)

Dla naszego klienta, lokalnej, dynamicznie rozwijającej się firmy poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Pruszcz Gdański
Zakres obowiązków:
  • Wykonywanie prac frezerskich o różnym stopniu trudności
  • Wykonywanie detali z zachowaniem wymaganej dokładności
  • Uzbrajania maszyn w niezbędne narzędzia (frezy, wiertła, rozwiertaki)
  • Pomiar wyprodukowanych przez siebie elementów (samokontrola)
Nasze wymagania:
  • Doświadczenia w obsłudze maszyn CNC
  • Znajomość rysunku technicznego oraz obsługi przyrządów pomiarowych
  • Znajomość sterowania Mazatrol lub pokrewnych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Sumienność, dokładność, rzetelność
  • Gotowość do pracy dwuzmianowej od poniedziałku do piątku
Dodatkowo docenimy:
  • Doświadczenie w programowaniu i obsłudze maszyn (tokarki, frezarki 3 i 5-cio osiowe) ze sterowaniem Mazatrol
Oferujemy:
  • Umowę o pracę bezpośrednio u klienta
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia