Oferty pracy

Technik obsługi walcarki

Miejsce pracy: Gdańsk
Zadania:
  • Obsługa walcarek oraz innych urządzeń do gięcia i zgrzewania, w tym sterowanie maszynami i monitorowanie ich pracy.
  • Interpretacja rysunków technicznych oraz przygotowanie materiałów do obróbki.
  • Zapewnienie jakości wyprodukowanych elementów zgodnie z normami.
  • Obsługa suwnicy i transport materiałów w zakresie stanowiska pracy.
Wymagania:
  • Minimum 6 miesięcy doświadczenia przy obsłudze walcarek.
  • Wykształcenie min. zawodowe.
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej i umiejętność pracy zespołowej.
  • Dokładność, rzetelność.
  • Znajomość obsługi urządzeń zgrzewających metodą MAG i posiadanie certyfikatu EN ISO 9606-1:2013 będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • Konkurencyjne wynagrodzenie (8 000 –10 000 zł brutto / miesiąc) plus premie.
  • Możliwość rozwoju poprzez szkolenia.
  • Dofinansowanie do transportu dla osób dojeżdżających.
  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, odzież robocza.
  • Pracę w przyjaznej atmosferze i lokalizacji w centrum Gdańska.