Kim jesteśmy?
Sterowanie gestami w motoryzacji? Pojazdy autonomiczne? To Aptiv! Od wielu lat nasza firma wspiera największe marki samochodowe, dostarczając i stale rozwijając bezpieczniejsze, bardziej ekologiczne i zapewniające lepszą łączność rozwiązania. Zatrudniamy 180 000 osób w R&D i zakładach produkcyjnych w 44 krajach.
Centrum Techniczne w Krakowie wspiera producentów aut, łącząc branżę motoryzacyjną z nowoczesnymi technologiami.
Zakład w Gdańsku zajmuje się finalną produkcją części do samochodów.
Dołącz do nas!
- Wykształcenie średnie lub wyższe (wskazane kierunki: fizyka, matematyka, optoelektronika, elektronika, mechaniki lub pokrewne).
- Znajomość zagadnień z zakresu elektroniki.
- Mile widziane praktyczne doświadczenie w wykonywaniu testów/pomiarów.
- Mile widziana znajomość systemów pomiarowych.
- Umiejętność pracy w zespole.
- Min. podstawowa znajomość języka angielskiego.
Będziesz odpowiadać za realizację pomiarów i testów w laboratorium Aptiv Gdańsk zgodnie z obowiązującymi procedurami.
- Wykonywanie testów, pomiarów.
- Przygotowanie stanowisk testowych.
- Opracowywanie oraz analiza wyników badań.
- Tworzenie raportów.
Oferujemy stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej. Posiadamy wiele benefitów, jak np. system premiowy, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenia pracownicze, Pracowniczy Program Kapitałowy, pakiet świadczeń w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, karta Multisport i wiele innych.
- U nas rozwijasz swoją pasję do motoryzacji, pracując nad technologiami, które pojawią się na drogach dopiero za kilka lat.
- Bierzesz udział w długoterminowych projektach realizowanych dla światowych marek samochodowych.
- Oferujemy Ci rozwój poprzez szkolenia i pracę z najbardziej doświadczonymi inżynierami w branży.
- Niezależnie od zespołu czy kompetencji kierujemy się wartościami etycznymi. Jesteśmy zgranym zespołem w pracy i dobrymi znajomymi poza jej murami.
- Zapewniamy stabilne zatrudnienie i bezpieczne miejsce pracy.
Najnowsze komentarze