Oferty pracy

Specjalista w Dziale Zgód Wodnoprawnych

Miejsce wykonywania pracy:
Kartuzy, ul. Kościuszki 12
 Termin składania CV: 9 października 2024 r.
Zakres obowiązków
OSOBA NA TYM STANOWISKU BĘDZIE ODPOWIEDZIALNA ZA:
  • prowadzenie postępowań administracyjnych w sprawach o udzielenie zgód wodnoprawnych przez wydawanie pozwoleń wodnoprawnych, w tym przygotowywanie pism i decyzji,
  • dokonywanie przeglądów wydanych pozwoleń wodnoprawnych,
  • prowadzenie postępowań legalizacyjnych i ograniczających, dotyczących urządzeń wodnych,
  • prowadzenie postępowań administracyjnych w sprawie ustanawiania strefy ochronnej obejmującej wyłącznie teren ochrony bezpośredniej,
  • monitorowanie stanu prawnego i orzecznictwa w zakresie prowadzonych postępowań administracyjnych.
Wymagania
CZEKAMY NA KANDYDATA, KTÓRY:
  • posiada wykształcenie wyższe, preferowane z zakresu gospodarki wodnej, ochrony środowiska, geografii lub pokrewne,
  • posiada minimum roczne doświadczenie zawodowe w obszarze wydawania decyzji administracyjnych i/lub w administracji publicznej lub w obszarze ochrony środowiska/gospodarki wodnej,
  • sprawnie posługuje się narzędziami pakietu MS Office,
  • zna przepisy ustaw i innych aktów prawnych, w szczególności: Prawo wodne, Kodeks postępowania administracyjnego, ustawa o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko,
  • posiada umiejętność analitycznego myślenia,
  • sprawnie organizuje własną pracę i ustala priorytety,
  • dobrze radzi sobie w pracy pod presją czasu.
DODATKOWO DOCENIMY:
  • umiejętność obsługi systemu AutoCad, GIS (ArcGIS),
  • znajomość systemu zarządzania dokumentacją EZD.
Wymagane dokumenty
Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego i załączenie aktualnego CV.
Benefity

JAKO PRACOWNIK MOŻESZ LICZYĆ DODATKOWO NA:
  • Umowa o pracę. Stabilne Zatrudnienie.
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki.
  • Wczasy „pod gruszą”. Bazy noclegowe w całym kraju.
  • Atrakcyjne pakiety szkoleniowe.
  • Dofinansowanie do karty sportowej.
  • Zgrany zespół i miłą atmosferę.
  • Pracę, która ma znaczenie.