Oferty pracy

Specjalista do spraw kadr

Gdański Urząd Pracy
Miejsce pracy: Pruszcz Gdański
Numer: StPr/24/8562
OBOWIĄZKI:
STAŻ ZORGANIZOWANY PRZEZ GUP1) Zapoznanie ze strukturą organizacyjną Firmy. 2) Zapoznanie z przepisami Prawa Pracy.3) Odbieranie telefonów. 4) Przygotowywanie i kompletowanie dokumentacji kadrowej na etapie zatrudnienia i w trakcie trwania umowy (umowy, aneksy, rachunki, kwestionariusze, oświadczenia itd.) oraz dbanie o prawidłowy obieg dokumentów.5) Archiwizacja dokumentów. 6) Przygotowywanie pism i dokumentów. 7) Wypełnianie poleceń Opiekuna stażu.Staż od poniedziałku do piątku, w godzinach: 7-15.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

bardzo dobra znajomość programu MS WORD, umiejętność pracy w zespole, samodzielność oraz umiejętność efektywnego zarządzania własnym czasem i powierzonymi zadaniami, sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań.

Miejsce pracy:

Pruszcz Gdański

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy