Oferty pracy

Próbobiorca Kontroler CARGO

J.S. Hamilton Polska Sp. z o.o. to nowoczesne Laboratorium z wysoko wykwalifikowanym personelem, dysponujące wysokiej klasy sprzętem laboratoryjnym, które zapewnia najwyższe standardy otrzymywanych wyników badań.

Jesteśmy największą w Polsce firmą świadczącą niezależne usługi w zakresie badań i ekspertyz jakościowych, dysponującą siecią akredytowanych laboratoriów analitycznych.

J.S. Hamilton Polska Sp. z o.o.​ posiada ponad 10 oddziałów w Polsce oraz na rynku zagranicznym. Łącznie zatrudnia ponad 1000 osób.
Miejsce pracy: Gdynia, Port
Opis stanowiska:
  • Nadzór nad załadunkiem i wyładunkiem statków
  • Pobieranie próbek/towarów do badań
  • Przygotowywanie raportów i dokumentacji pokontrolnych
  • Przeprowadzanie inwentaryzacji towarów (zboża, pasze)
Wymagania:
  • Gotowość do pracy w systemie 2- zmianowym (w godzinach 7-19 oraz 19-7)
  • Dyspozycyjność
  • Konieczność posiadania samochodu prywatnego i gotowość używania samochodu w celach służbowych (rozliczenie ryczałtu samochodowego 1,15 zł/km)
  • Wykonywanie pracy z należytą sumiennością i starannością​
  • Brak przeciwskazań do pracy na wysokościach do 3m
  • Dążenie do podnoszenia umiejętności i wiedzy potrzebnej do wykonywania kontroli
Oferujemy:
  • Umowę zlecenie - początkowa stawka 28,10 zł/h
  • Możliwość przejścia na umowę o pracę
  • Możliwość długofalowej współpracy
  • Zdobycie praktycznego doświadczenie
  • Wsparcie doświadczonych osób
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.