Oferty pracy

Operator Walcarki

Baltic Towers powstało w 2023 roku jako wynik współpracy polskiej Agencji Rozwoju Przemysłu S.A. oraz hiszpańskiej firmy GRI Renewable Industries, S.L.
Produkujemy wieże dla morskich turbin wiatrowych, które stanowią fundament naszych inwestycji w odnawialne źródła energii, umacniając naszą pozycję jako lidera europejskiej transformacji energetycznej. Nasza praca to nie tylko działalność gospodarcza – to tworzenie projektu, który odmienia polski sektor energetyczny, zasilając go czystą, bezpieczną energią dla następnych pokoleń.
Fabryka Baltic Towers zlokalizowana jest na Wyspie Ostrów w Gdańsku. Dzięki inwestycji powstanie ponad 500 nowych miejsc pracy.

Miejsce pracy: Gdańsk
Zadania:
  • Interpretowanie rysunków technicznych, przygotowanie powierzchni i boków do gięcia;
  • Obsługa maszyny do gięcia, uruchamianie urządzeń sterujących i monitorowanie jej pracy;
  • Wykonywanie spoin szczepnych  zgodnie z instrukcją;
  • Transport materiału w obrębie stanowiska roboczego za pomocą suwnicy i pola magnetycznego;
  • Zapewnianie jakości przetworzonych produktów zgodnie ze standardami kontroli;
Wymagania:
  • Wymagane 6 miesięcy doświadczenia (przy obsłudze do walcowania blach);
  • Wykształcenie minimum zawodowe;
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym;
  • Rzetelność i dokładność w wykonywaniu obowiązków;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Obsługa maszyn (walcarka i zgrzewanie punktowe metodą MAG)
  • Certyfikat EN ISO 9606-1:2013 – mile widziane;
Oferujemy:
  • Wynagrodzenie na poziomie rynkowym (8 000 –10 000 zł brutto / miesiąc);
  • Stałe wynagrodzenie + premia miesięczna,
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia w ramach obszaru produkcyjnego, prywatną opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie na życie i inne;
  • Wysokiej jakości odzież roboczą, buty;
  • W przypadku osób dojeżdżających do pracy powyżej 30 km od siedziby firmy pracodawca zapewnia pomoc w transporcie;
  • Program poleceń pracowniczych;
  • Praca w fabryce w centrum Gdańska;
  • Miła atmosfera pracy;