Oferty pracy

Operator CNC - ukosowanie blach

Baltic Towers powstało w 2023 roku jako wynik współpracy polskiej Agencji Rozwoju Przemysłu S.A. oraz hiszpańskiej firmy GRI Renewable Industries, S.L.
Produkujemy wieże dla morskich turbin wiatrowych, które stanowią fundament naszych inwestycji w odnawialne źródła energii, umacniając naszą pozycję jako lidera europejskiej transformacji energetycznej. Nasza praca to nie tylko działalność gospodarcza – to tworzenie projektu, który odmienia polski sektor energetyczny, zasilając go czystą, bezpieczną energią dla następnych pokoleń.
Fabryka Baltic Towers zlokalizowana jest na Wyspie Ostrów w Gdańsku. Dzięki inwestycji powstanie ponad 500 nowych miejsc pracy.

Miejsce pracy: Gdańsk
Zadania:
  • Obsługiwanie maszyny CNC, uruchamianie urządzeń sterujących i monitorowanie jej pracy;
  • Wykonywanie operacji obróbki skrawaniem według rysunków technicznych;
  • Kontrola jakości wykonanych detali za pomocą narzędzi pomiarowych;
  • Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej i raportowanie wyników pracy;
  • Stosowanie urządzeń pomiarowych do każdego wymiaru płyty;
  • Przenoszenie arkuszy stali za pomocą suwnicy i magnesu;
Wymagania:
  • Uprawnienia do obsługi suwnicy z poziomu roboczego;
  • Wymagane 6 miesięcy doświadczenia;
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Znajomość narzędzi skrawających;
  • Umiejętność obsługi przyrządów pomiarowych;
  • Sumienność, staranność i terminowość w wykonywaniu zadań;
Oferujemy:
  • Wynagrodzenie na poziomie rynkowym (7500-9200 zł brutto miesięcznie);
  • Stałe wynagrodzenie + premia miesięczna;
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia w ramach obszaru produkcyjnego;
  • Prywatną opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie na życie i inne;
  • Wysokiej jakości odzież roboczą, buty;
  • W przypadku osób dojeżdżających do pracy powyżej 30 km od siedziby firmy pracodawca zapewnia pomoc w transporcie;
  • Program poleceń pracowniczych;
  • Praca w fabryce w centrum Gdańska;
  • Miła atmosfera pracy;