Oferty pracy

Monter Mebli

Ogłoszenie numer: 9145126, z dnia 2024-08-10

W Sunreef Venture S.A. projektujemy i konstruujemy światowej klasy katamarany żaglowe, motorowe oraz luksusowe jachty. Ciągły i bardzo dynamiczny rozwój naszych produktów i procesów technologicznych sprawia, że firma osiąga coraz lepsze wyniki sprzedaży, tworząc z każdym rokiem większą ilość miejsc pracy na wszystkich szczeblach stanowisk.

Miejsce pracy: Gdańsk, ul. Tarcice 6

Opis stanowiska

  • montaż mebli na yachtach oraz wyposażenia – AGD/RTV
  • prace wykończeniowe - montaż gotowych elementów (lakiery, tapicerki, szkło, lustra)
  • praca z rysunkiem technicznym
  • obsługa maszyn i urządzeń stolarskich

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na stanowisku montera meblowego
  • obsługa piły formatowej oraz elektronarzędzi ręcznych
  • znajomość czytania rysunku technicznego
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej
  • znajomość języka polskiego na poziomie swobodnej komunikacji

Oferujemy

  • dajemy możliwość pracy w oparciu o umowę zlecenia, umowę o pracę lub umowę B2B (działalność gospodarcza)
  • zakwaterowanie w hotelu pracowniczym lub dofinansowanie do mieszkania (jeśli dla nas się przeprowadzisz)
  • nagradzamy naszych pracowników za polecenie innych kompetentnych osób do pracy
  • dofinansowanie do dojazdów do pracy powyżej 50km
  • prywatna opieka medyczna Luxmed za złotówkę
  • karta Multisport za jedyne 35zł
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych (płatne extra 50% i 100% do podstawy)