Oferty pracy

Młodszy specjalista ds. administracji i szkoleń

Gdański Urząd Pracy
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/24/9268
OBOWIĄZKI:
Obsługa administracyjna biura. Organizacja i zapewnienie prawidłowej pracy recepcji firmy (przyjmowanie i kierowanie interesantów, obsługa centrali telefonicznej). Zarządzanie korespondencją, utrzymanie sprawnego obiegu informacji i dokumentacji. Odpowiedzialność za współpracę z kurierami, dostawcami (np. zamawianie towaru), działami technicznymi (np. zgłaszanie usterek). Obsługa szkoleń, egzaminów, konferencji, spotkań, podróży służbowych itp. Przygotowywanie raportów i zestawień. Rozliczanie faktur. Współpraca z innymi zespołami/osobami w organizacji. Wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonego. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 8-16.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

wykształcenie średnie lub wyższe, doświadczenie w pracy o charakterze administracyjnym, umiejętność obsługi komputera, znajomość języka angielskiego na poziomie min. A2.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 do 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy