Oferty pracy

Młodszy referent w wydziale organizacyjnym - referat biuro rady powiatu

Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim
Miejsce pracy: Starogard Gdański
Numer: StPr/24/1091
OBOWIĄZKI:
- wykonywanie prac administracyjnych w referacie (m. in. prace techniczne przy porządkowaniu i archiwizacji uchwał, wstępne pisanie protokołów z posiedzeń Rady i Komisji, kserowanie materiałów na posiedzenia),- pomoc przy organizowaniu posiedzeń Rady i Komisji,- pomoc przy bieżącej obsłudze korespondencji przychodzącej i wychodzącej urzędu, w tym praca w systemie EZD;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: średnie branżowe
Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: znajomość obsługi komputera

Wymagania inne:

staż dla osób poniżej 30 roku życia

Miejsce pracy:

Starogard Gdański

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim