Oferty pracy

Menedżer ds. Rozwoju Rynków Eksportowych

Jesteśmy zespołem specjalistów ds. logistyki zlokalizowanym w Gdańsku. Naszym celem jest budowanie logistyki dla naszych klientów, codzienne znajdowanie rozwiązań transportowych. Od drzwi do drzwi, różne środki transportu, różne trasy na całym świecie.

Nasze główne usługi:
  • Załadunek/ponowne wypełnienie w magazynie
  • Fracht morski i transport samochodowy
  • Fracht lotniczy Daleki Wschód – UE – USA
  • Transport intermodalny do/z Ukrainy przez Gdańsk z połączeniem ogólnoświatowym
  • Odprawa celna eksport/import/T1
Miejsce pracy: Gdańsk, obok Galerii Bałtyckiej
Główne obowiązki:
  • Rozwijanie rynków biznesowych między Europą a Dalekim Wschodem oraz Europą a USA
  • Udział w spotkaniach branżowych i targach
  • Zwiększenie bazy klientów i generowanie wartościowych leadów
  • Osiąganie miesięcznych celów sprzedażowych
Oczekiwania:
  • Doświadczenie w sprzedaży w branży transportowej
  • Wykazane osiągnięcia sprzedażowe
  • Zdolności w budowaniu relacji z klientami
  • Bardzo dobre umiejętności negocjacji i komunikacji
  • Analiza danych sprzedaży i trendów rynkowych
  • Znajomość MS Office/CRM
Preferowane kwalifikacje:
  • Wykształcenie wyższe związane z biznesem, sprzedażą czy transportem
  • Płynność w języku angielskim i polskim, mile widziana znajomość rosyjskiego lub ukraińskiego
Co oferujemy:
  • Nowoczesne biuro w centrum biznesowym w Gdańsku
  • Dostęp do kafejki na miejscu
  • Regularne uczestnictwo w branżowych eventach i szkoleniach
  • Stały godzin pracy: 09:00-17:00, poniedziałek-piątek
  • Wsparcie doświadczonych kolegów
  • Terminową wypłatę wynagrodzenia
  • Możliwość zdobywania wiedzy poprzez szkolenia firmowe
  • Ubezpieczenie Allianz i opcja pracy zdalnej