Oferty pracy

Kontroler Jakości

Ogłoszenie numer: 9262490, z dnia 2024-09-27

Voltrim Trade Sp. z o.o

Miejsce pracy: Kartoszyno, Strefa Ekonomiczna Żarnowiec

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona będzie odpowiadała za:

  • Nadzór nad jakością w całym procesie produkcji.
  • Przeprowadzanie badań, prowadzenie dokumentacji.
  • Kontrola wyrobów niezgodnych i sprzętu pomiarowego.
  • Udział w optymalizacji procesów i systemu zarządzania jakością.

Wymagania

  • Minimum średnie wykształcenie, preferowane techniczne.
  • Doświadczenie w kontroli jakości.
  • Znajomość obsługi urządzeń kontrolno-pomiarowych i pakietu MS Office.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Znajomość podstaw metrologii, umiejętności interpersonalne, zdolność do pracy zespołowej.
  • Samodzielność, odpowiedzialność, zaangażowanie.
  • Gotowość do pracy zmianowej.
  • Mile widziane: świadectwo E1 SEP, certyfikat ISO 9001.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.
  • Praca w doświadczonym zespole, system premiowy, szkolenia.