Oferty pracy

Doradca klienta dla renomowanej firmy obuwniczej

TELUS International poszukuje entuzjastycznych doradców, którzy chcą zapewnić doskonałą obsługę klienta.

Jesteś uprzejmym, kompetentnym i przyjaznym wsparciem przez telefon i / lub za pośrednictwem e-mail/chat, gdy nasi klienci mają pytania dotyczące produktów, zamówień i procesów reklamacyjnych? Twoje zamiłowanie do obuwia pomoże Ci w udzielaniu pomocy i porad.

Opisujesz siebie jako osobę empatyczną, komunikatywną i entuzjastyczną? W takim razie jesteś idealną osobą do naszego zespołu!
Miejsce pracy: Gdańsk, Olivia Business Centre
Twoje zadania:
  • Doradztwo i obsługa jako pierwsza linia pomocy dla klientów
  • Odpowiadanie na wszystkie pytania dotyczące procesu zamawiania, zakupów online oraz procesów reklamacyjnych
  • Zarządzanie komunikacją z klientami za pośrednictwem różnych kanałów, takich jak telefon, mail i chat
Twój profil:
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
  • Znajomość języka polskiego jako ojczystego
  • Znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta w contact center
  • Znajomość popularnych aplikacji komputerowych i internetowych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność w godzinach 08:00 - 20:00 (pon.-pt.) i 09:00 - 18:00 (sob.)
Oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość współpracy z wiodącymi partnerami w biznesie
  • Kompleksowe szkolenie produktowe i intensywne wdrożenie
  • Elastyczne godziny pracy zapewniające równowagę między życiem zawodowym a prywatnym
  • Praca w biurze, hybrydowo lub zdalnie
  • Premie za rekomendacje pracowników
  • Wewnętrzne szkolenia i możliwości rozwoju, a także perspektywy awansu